Zwroty i reklamacje

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Klient ma prawo zwrócić zamówiony towar bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
Zwrot przedmiotu przez Klienta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłaniaZwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez kupującego w pierwotnej transakcji, chyba że nastąpiła wyraźna zmiana przez kupującego.
Kupujący  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Oznacza to, że kupujący ma prawo ocenić i sprawdzić towar, ale tylko w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym razie odstępując od umowy może zostać obciążony dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem jej wartości.
Zwracany produkt powinien być dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. Do zwracanego produktu proszę załączyć otrzymany ew. rachunek.
Klient pokrywa koszty przesyłki. 

Przesyłkę wysłaną kurierem, również należałoby do nas nadać poprzez firmę kurierską, dotyczy to suszonych bukietów i wianków, ze względu na delikatność towaru.

Przesyłkę należy zwrócić na adres:

Katarzyna Ossowska
ul. Poniatowskiego 21
72-320 Trzebiatów

Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia przesyłek. Sprawdź przesyłkę przy odbiorze i nie przyjmuj przesyłki z widocznie uszkodzonym lub otwartym opakowaniem. Po przyjęciu takiej przesyłki reklamacje można składać do przedstawiciela firmy dostarczającej paczkę.